כנגד 4 בנים

פורום ראשי לדיונים כלליים אודות הספרים.
חיית קריאה כתב:
איש הקוקוס המוזהב כתב:לא נעים....אבל אני מתרגז...

מים?

דווקא עדיף פיוזטי בטעם אפרסק....אבל מזיע כמו שצריך....בכוס זכוכית גבוהה כשכקוביות קרח מצטלצלות בפנים....
סמל אישי של המשתמש
איש הקוקוס המוזהב
משתמש מתקדם

איש הקוקוס המוזהב כתב:דווקא עדיף פיוזטי בטעם אפרסק....אבל מזיע כמו שצריך....בכוס זכוכית גבוהה כשכקוביות קרח מצטלצלות בפנים....

תיאור מושלם. (קוביות קרח בתה קר, מחלישות מעט את הטעם) חסר רק פרוסת לימון חצויה בשפת הכוס, קשית ארוכה בצבע אדום זוהר, וצלחת לבנה מוארכת עם עוגיות צמחים סיניות בטעם חלומי.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
חיית קריאה
משתמש מתקדם

חיית קריאה כתב:
איש הקוקוס המוזהב כתב:דווקא עדיף פיוזטי בטעם אפרסק....אבל מזיע כמו שצריך....בכוס זכוכית גבוהה כשכקוביות קרח מצטלצלות בפנים....

תיאור מושלם. (קוביות קרח בתה קר, מחלישות מעט את הטעם) חסר רק פרוסת לימון חצויה בשפת הכוס, קשית ארוכה בצבע אדום זוהר, וצלחת לבנה מוארכת עם עוגיות צמחים סיניות בטעם חלומי.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

אני פשוט מזועזע מעיוות התרבויות שלך!
איך לקחת תיאור קולי של פיוזטי, שאמור להגיע בצימר שקט בצפון-כש'Labrinth' מתנגן דרך אוזניות 'ביטס סטודיו' אל תוך אזניי הענוגות. ולתוך עולם קסום זה, דחפת סיני מקומט ונמוך קומה, שמגיש תה נודף ריח עז.... ועוד עם קשית אדומה!!!! איפה המסורת הסטייליסטית?
סמל אישי של המשתמש
איש הקוקוס המוזהב
משתמש מתקדם

איש הקוקוס המוזהב כתב:אני פשוט מזועזע מעיוות התרבויות שלך!
איך לקחת תיאור קולי של פיוזטי, שאמור להגיע בצימר שקט בצפון-כש'Labrinth' מתנגן דרך אוזניות 'ביטס סטודיו' אל תוך אזניי הענוגות. ולתוך עולם קסום זה, דחפת סיני מקומט ונמוך קומה, שמגיש תה נודף ריח עז.... ועוד עם קשית אדומה!!!! איפה המסורת הסטייליסטית?

תשמע, זה לא שאי אפשר לקרא לפיוזטי (למה לא שם נורמלי בעברית) תה קר, הרי זה מה שזה, תה קר, בתוספת רעלים.
זה לא שצימר בצפון זו פסגת החלומות, כשאפשר לדמיין בקתה סינית,עם גג מעונף ועגול, ערסל קנים, ואתה בפנים עם קנקן תה קר צופה לשדות האורז ומאזין לחליל סיני קסום.
ביטס אודיו? תדמיין את עצמך על פסגה קסומה כשמסביב ירוק ירוק ומים זורמים. אתה עוצם עיניים ונותן לצ'י לזרום דרכך, אתה מתחבר לטבע לקולות הקסומים. שואף אוויר נקי עשיר בחמצן, עם ניחוחות משגעים. לאט לאט גופך נרפה, ואתה נכנס למדיטצייה עמוקה בגן עדן.
כעת תתעורר ותגיד לי, האם כל זה לא עדיף על סגנון חיים זול ומרושע?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
חיית קריאה
משתמש מתקדם

זה פיוז טי.

תמונה
לו היה האושר האנושי חשוף לעתיד ולקורותיו,
חלק ניכר ממנו היה מתפוגג בטרם עת.
סמל אישי של המשתמש
אהרן
משתמש מתקדם

חיית, אכזבת...... אתה לא יודע מה זה ביטס סטודיו? בייבז.... באמת.....
סמל אישי של המשתמש
איש הקוקוס המוזהב
משתמש מתקדם

הקודם

חזור אל דיבורים על הספרים - כללי

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד