חברים חדשים - התפקדו כאן

אוף טופיק, מה שלא קשור לספרים ולנושאי הפורום.
חברים ומצטרפים חדשים לפורום, השתמשו בשרשור הזה כדי לזרוק שורה, להגיד שלום, ואם בא לכם אז לספר מילה או שתיים על עצמכם.
סתם שנדע איפה אנחנו עומדים מול האנשים האחרים, וככה לשבח את הקשר בין כולם. שיהיה מקום על רמה עם דיונים על רמה.
;)
משולם ק.

שלום לכולם.

אני משולם ק. חובב של נחמן וספריו כבר הרבה מאוד שנים. לא תמיד הייתי פעיל בקהילת החובבים, גם בפורום הקודם לא הייתי אחד המגיבים הגדולים (לצערי, כי היה לי הרבה מה לומר, הרבה מה לשאול ושמרתי את הכל לעצמי). אז הפעם אני מתכוון לנצל את הבמה.

:)
משולם ק.

(אם זה היה תלוי בי הייתי נועץ את השרשור הזה)

טוב - שלום לכולם, למי שכאן עכשיו ולמי שעתיד להגיע!
שמי סיסו (מי שהיה עם נחמן מההתחלה באתר שלו יודע מאיפה בא הכינוי הזה). הגבתי הרבה באתר והייתי פעיל בקהילה. פתחתי את פורום החובבים הראשון ז"ל (קשה לי להשתחרר מזה, סלחו לי שאני מזכיר את זה שוב ושוב) וזה היה בהמלצתו של חיית קריאה (איפה אתה? לא מגיב למיילים? לא קופץ לביקור?) הוא העלה לראשונה את הרעיון הזה עוד ב2008. והיו עוד כמה חברים רציניים שהיו הגרעין המרכזי של הפורום כמו האיש בשחור, א ני, אלי משי זהב, משולם ק. (אז היית אחרון להגיב על משהו ועכשיו אתה נהיה ראשון) והיו עוד.

בהמשך פתחתי את הויקי (קישור בחתימה שלי) וגם זה היה בהמלצתו ועידודו של חיית קריאה. הויקי ברוך השם קיימת וממתינה לחברים שיתנדבו להוסיף תוכן.

אז עכשיו אנחנו כאן שוב. שוב - שלום לכולם. בואו נתחיל 8-)
איך אפשר לקרוע אזיקים? מה זה 'תרסיס דמעות תנין'? מה דגם האקדח של הסוכן האוניברסלי? איזה יצור זה קופרטר?
אם אתם יודעים - בואו לכתוב, ואם אתם לא יודעים - בואו לקרוא. ויקיפנתר.
סמל אישי של המשתמש
SiSO
מנהל האתר

שלום , אני שמואל - אוהד (או חובב) שרוף של נחמן,
הספרים שלו וזה,
פתחתי את הפורום הזה כי ראיתי שזה נצרך - יש יותר מדי תגובות באתר,
וראיתי שרוצים פורום.
אז תהנו!! :D
נ.ב. מעניין מי זה החיית קריאה הזה...
סמל אישי של המשתמש
shmuel
מנהל האתר

שלום שלום נחמד לחזור לחדש ישן, קפצתי להגיד שלום.
חיית קריאה
משתמש מתקדם

שלום.
אני אהרן (ג'יימס) מחברי הפורום הקודם והאתר העכשווי של נחמן.
מקווה שהפורום יהפוך ל"קיבוץ גלויות" לכל האוהדים של הסופר האהוב.

[quote=siso]והיו עוד כמה חברים רציניים שהיו הגרעין המרכזי של הפורום כמו האיש בשחור, א ני, אלי משי זהב, משולם ק.[/quote]

מה איתי? :evil:
לו היה האושר האנושי חשוף לעתיד ולקורותיו,
חלק ניכר ממנו היה מתפוגג בטרם עת.
סמל אישי של המשתמש
אהרן
משתמש מתקדם

אהרן כתב:
מה איתי? :evil:

סליחה ששכחתי, ידעתי ששכחתי מישהו (או כמה)!! והייתי צריך להגיד מראש שאני מתנצל על מי ששכחתי.

רק עכשיו אני קולט שאתה ג'יימס.

חדש ימינו כקדם :)
איך אפשר לקרוע אזיקים? מה זה 'תרסיס דמעות תנין'? מה דגם האקדח של הסוכן האוניברסלי? איזה יצור זה קופרטר?
סמל אישי של המשתמש
SiSO
מנהל האתר

שלום חבר'ה:)
קוראים לי גבריאלה ואני ממש אוהבת את הספרים של נחמן D:
אני חושבת שהוא גאון בכתיבת ספרי מתח וגם אני לומדת המון מהקריאה (על יפנים,אקדחים וכדו').
אם אתם אוהבים דברים יפנים וכל הקשור בזה,שלחו לי ה"פ,אני יודעת המון על היפנים ;)
אני ממש מקווה להינות פה עם כולם ומקווה שיענו פה על שאלות וכאלה:)
אז,אנשים יקרים,שנהנה לנו ושיהיו המון פעילויות!
נקווה לטוב D:
Dreams always came true, you just need to believe

"הפחדנים מתים פעמים רבות לפני מותם; האמיצים אינם טועמים את טעם המוות אלא פעם אחת."
ויליאם שייקספיר,יוליוס קיסר
גבריאלה

חיית קריאה כתב:שלום שלום נחמד לחזור לחדש ישן, קפצתי להגיד שלום.

מה זה???
ספר לנו קצת יותר!!

(טוב - ברור שלא היה לך זמן באותו רגע, אבל באמת תן לנו קצת יותר)
:shock:

:D
סמל אישי של המשתמש
SiSO
מנהל האתר

נעים להכיר.

מוטי סגל, הייתי בקשר עם חלק מכם במייל ובתגובות באתר ספרא וסייפא.

התפקיד שלי הוא "רכז מערכת פנתר", וזה אומר הרבה דברים, בין היתר זה תפקיד הקשר החיצוני עם הקוראים.
כולל: הוספת תכנים באתר של נחמן, תגובות למיילים, שליחת מכתבי חילזון (כן, זה עדיין קיים), ועוד.

כמו שהבטחנו בפנתר, נרשמתי לפורום חובבים, ואשתדל להגיב פה ושם על דברים עליהם באפשרותי לכתוב.
לא מבטיח שאקרא את הכל כאן, אבל אם יש משהו חשוב, אני סמוך ובטוח שמישהו מהחובבים ידאג לעדכן אותי במייל.
אכתוב כאן חדשות מהמערכת, או אפרסם קישור לידיעות בספרא וסייפא, לפחות עד שיהיה לפנתר אתר משלו (וזה בדרך).

קחו בחשבון שאנחנו לוקחים את כל החובבים והקוראים שלנו ברצינות, רושמים לעצמנו הערות, משתדלים להגיב וליישם הצעות. ותמיד שמחים לקבל מכתבי ברכה ותודה, כי כמו שאני רואה את זה כאן מבפנים, הצוות כולו - נחמן, נפתלי, צוות המחקר, מחלקת גרפיקה, כולם נותנים את הנשמה על כל ספר וספר. כיף לראות שההשקעה נושאת פירות, והקוראים והחובבים רואים בספרים שלנו את האיכות ומפיקים מהם הנאה וחוכמה.

שיהיה דיונים פוריים ומעילים.

בברכה,
מוטי סגל

(רכז מערכת פנתר)
פנתר
חוויית קריאה בלתי-נשכחת.
סמל אישי של המשתמש
מוטי סגל
הנהלת פנתר

הבא

חזור אל דיבורים

מי מחובר